KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769416
nr 1276 9416
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Strandskata. Signerad. Bladets mått: 39x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:45:57
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
700 kr
1.800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
7
2.200 kr